Službeno usklađen cjenik (NN 101/26)Zakon o zaštiti potrošača (ZZP)
Pizzeria & Trattoria Dalmatino
Poslovni subjekt nije u sustavu PDV-a prema čl. 90. Zakona o PDV-u.
Službeni cjenik robe i usluga
Prikaz maloprodajnih cijena, cijena za jedinicu mjere (kg, l, m²) i referentnih sidrenih cijena (10.09.2026.)
Ukupno artikala: 8
| Šifra | Naziv artikla / usluge i opis | Jed. | Sidrena (10.09.2026.) | Prodajna cijena (€) |
|---|---|---|---|---|
Jela s roštilja 1 stavka | ||||
| ROS-01 | Ćevapi u somunu s lukom i kajmakom 10 kom (neto 350g) Neto količina: 0.35 kg | porc | 9.50 € 27.14 € / kg | 9.50 € 27.14 € / kg nepromijenjeno prema sidru |
Piva 1 stavka | ||||
| PIV-01 | Domaće craft pivo 0.5l Boca 0.50 l Neto količina: 0.5 l | boca | 3.50 € 7.00 € / l | 3.50 € 7.00 € / l nepromijenjeno prema sidru |
Pizze 4 stavke | ||||
| PIZ-02 | Pizza Capricciosa Normale (33cm) | kom | 9.80 € | 9.80 € nepromijenjeno prema sidru |
| PIZ-01 | Pizza Margherita Normale (33cm) | kom | 8.50 € | 8.50 € nepromijenjeno prema sidru |
| PIZ-04J | Pizza Quattro Formaggi Jumbo (50cm) | kom | 22.00 € | 22.00 € nepromijenjeno prema sidru |
| PIZ-03 | Pizza Slavonska (ljuta) Normale (33cm) Akcija: Vikend gastro ponuda-10% Najniža cijena u zadnjih 30 dana (čl. 19. ZZP):11.00 € | kom | 11.00 € | 9.90 € -1.10 € prema sidru |
Tjestenine 1 stavka | ||||
| TJ-01 | Lasagne Bolognese iz krušne peći Porcija (neto 400g) Neto količina: 0.4 kg | porc | 10.00 € 25.00 € / kg | 10.00 € 25.00 € / kg nepromijenjeno prema sidru |
Topli napici 1 stavka | ||||
| NAP-01 | Kava espresso Standard | šalica | 1.60 € | 1.60 € nepromijenjeno prema sidru |
Jela s roštilja
1 stavkaĆevapi u somunu s lukom i kajmakom
10 kom (neto 350g)
Neto količina: 0.35 kg
porcROS-01
Sidrena (10.09.)
9.50 €
27.14 € / kg
Prodajna cijena
9.50 €
27.14 € / kg
Usporedba sa sidrom:nepromijenjeno prema sidru
Piva
1 stavkaDomaće craft pivo 0.5l
Boca 0.50 l
Neto količina: 0.5 l
bocaPIV-01
Sidrena (10.09.)
3.50 €
7.00 € / l
Prodajna cijena
3.50 €
7.00 € / l
Usporedba sa sidrom:nepromijenjeno prema sidru
Pizze
4 stavkePizza Capricciosa
Normale (33cm)
komPIZ-02
Sidrena (10.09.)
9.80 €
Prodajna cijena
9.80 €
Usporedba sa sidrom:nepromijenjeno prema sidru
Pizza Margherita
Normale (33cm)
komPIZ-01
Sidrena (10.09.)
8.50 €
Prodajna cijena
8.50 €
Usporedba sa sidrom:nepromijenjeno prema sidru
Pizza Quattro Formaggi
Jumbo (50cm)
komPIZ-04J
Sidrena (10.09.)
22.00 €
Prodajna cijena
22.00 €
Usporedba sa sidrom:nepromijenjeno prema sidru
Pizza Slavonska (ljuta)
Normale (33cm)
komPIZ-03
Akcija: Vikend gastro ponuda-10%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana (čl. 19. ZZP): 11.00 €
Sidrena (10.09.)
11.00 €
Prodajna cijena
9.90 €
Usporedba sa sidrom:-1.10 € prema sidru
Tjestenine
1 stavkaLasagne Bolognese iz krušne peći
Porcija (neto 400g)
Neto količina: 0.4 kg
porcTJ-01
Sidrena (10.09.)
10.00 €
25.00 € / kg
Prodajna cijena
10.00 €
25.00 € / kg
Usporedba sa sidrom:nepromijenjeno prema sidru
Topli napici
1 stavkaKava espresso
Standard
šalicaNAP-01
Sidrena (10.09.)
1.60 €
Prodajna cijena
1.60 €
Usporedba sa sidrom:nepromijenjeno prema sidru